» » معرفی شرکت حفاری و خدمات فنی دیاموند سپهر کیش (DSDK)

معرفی شرکت حفاری و خدمات فنی دیاموند سپهر کیش (DSDK)

ارسال شده در تاریخ: 9-02-1394, 07:52
معرفی شرکت حفاری و خدمات فنی دیاموند سپهر کیش (DSDK)


شرکت حفاری و خدمات فنی دیاموند سپهر کیش (DSDK) بعنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران(HIOEC) که صد در صد سهام آن متعلق به هلدینگ تأسیسات دریایی می باشد با هدف تمرکز کلیه فعالیت های تخصصی حفاری و خدمات فنی وابسته به آن در مجموعه شرکت تاسیسات دریایی و ایجاد بستر حضوری توانمند و موثر به عنوان پیمانکار اجرایی در بخش بالادست صنایع نفت و گاز در قالب شرکت سهامی خاص در اسفند ماه سال 1393 در منطقه آزاد کیش تأسیس گردید.
الف- سر فصل های زمینه فعالیت و اهداف اصلی این شرکت به اختصار بشرح زیر است:
1- انجام کلیه فعالیت ها و اقدامات اجرایی مرتبط با حوزه حفاری نفت و گاز در دریا و خشکی با استانداردهای بین المللی و قابل قبول اعم از: اجرای پروژه های حفاری به انحاء مختلف از جمله پروژه های EPDS، هدایت و راهبری عملیات دستگاه های حفاری- تامین کالا و مواد مرتبط- تامین خدمات فنی و لجستیکی وابسته- تامین نیروی انسانی و مدیریت اجرایی دستگاهها و تجهیزات حفاری- ارائه و تأمین خدمات جانبی فنی- پشتیبانی عملیاتی و تعمیر و نگهداری تجهیزات.
2- مشارکت در حفظ و حراست و مدیریت نظارت بر بکارگیری و نگهداری تجهیزات حفاری و سرمایه ای تأمین شده در مجموعه IOEC و ارائه مشاوره های تخصصی لازم جهت استفاده بهینه از این سرمایه ها از جمله مدیریت و نظارت در بکارگیری و راهبری دستگاه های حفاری خشکی موجود در IOEC (پنج دستگاه).
3- انجام کلیه خدمات فنی مهندسی و ارائه مشاوره در زمینه پروژه های حفاری و دکل داری و راه اندازی دستگاه ها و تهیه، تبیین و تدوین مقررات و دستور العمل های فنی مهندسی و ارائه نقطه نظرات فنی و قراردادی برای فراهم آوردن شرایط بهینه و مناسب بازاریابی و بکارگیری این دستگاه ها با توجه به شرایط مختلف کاریابی و قراردادی
4- اخذ و اعطای نمایندگی از و به شرکت ها ی داخلی و خارجی و انجام کلیه فعالیت های مربوط به صنایع و خدمات حفاری در بخش بالادستی در دریا و خشکی .
5- انجام کلیه امور بازرگانی و خرید و فروش خدمات و تجهیزات و تأمین هر نوع کالا و مواد لازم برای اجرای پروژه ها.
ب- مدیران شرکت: اعضاء هیأت مدیره شرکت عبارتند از:
- تورج دهقانی رئیس هیأت مدیره.
- سید علی محسنی صالحی منفرد نائب رئیس هیأت مدیره.
- مرتضی پاکروان مدیر عامل و عضو هیأت مدیره.
ج- آدرس دفتر تهران شرکت در هلدینگ: خیابان کریمخان زند- خیابان خردمند شمالی- نبش کوچه شهید اعرابی(سوم)- شماره 94- طبقه اول. تلفن: 88141214 فکس: 88849992
پست الکترونیکی: DSDK@hioec.ir
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شركت سرمايه گذاري مهندسي و ساخت تاسيسات دريايي ايران  می باشد